Ondřej  Coufal - Neposlušné dítě

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 61x64 cm. Signováno vlevo dole O. Coufal 2008. Rám.

o autorovi: Narodil se v Pelhřimově v roce 1979.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 31 000 Kč.

32363. Neposlušné dítě
Dražba ukončena:29.05.2019 20:13:59
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:10 000 Kč