Ondřej  Coufal - Žena

Olej na plátně fixovaném na sololitu, 62x77 cm. Signováno vlevo dole O. Coufal 2017. Rám.

o autorovi: Narodil se v Pelhřimově v roce 1979.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 31 000 Kč.

32653. Žena
Dražba ukončena:30.05.2019 20:24:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 500 Kč