Ondřej  Coufal - Žena

Olej na sololitu, 75x60 cm. Signováno vlevo dole O. Coufal 23. Rámováno.

Nejdelší strana: 78 cm

o autorovi: Narodil se v Pelhřimově v roce 1979.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 31 000 Kč.

152224. Žena
Dražba ukončena:11.01.2026 20:03:53
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 000 Kč