Ondřej  Coufal - Zátiší prořízlé nádoby

Olej na plátně fixováném na sololitu, 64x61 cm. Signováno vlevo dole Coufal 2011. Rámováno.

Nejdelší strana: 69 cm

o autorovi: Narodil se v Pelhřimově v roce 1979.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 31 000 Kč.

104160. Zátiší prořízlé nádoby
Dražba ukončena:26.10.2023 21:29:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:3 100 Kč

3 100 Kč 09.10.2023 20:47:41 734
3 000 Kč 29.09.2023 0:28:35 9074