Ondřej  Coufal - Zátiší před bouří

Olej na plátně fixovaném na sololitu. 55x65 cm. Signováno dole uprostřed O. Coufal 16. Rámováno.

o autorovi: Narodil se v Pelhřimově v roce 1979.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 31 000 Kč.

42294. Zátiší před bouří
Dražba ukončena:25.03.2020 21:34:44
Vyvolávací cena:900 Kč
vydraženo za:4 600 Kč