Ondřej  Coufal - Zátiší do krajiny

Olej na plátně fixovaném na sololitu, 55x68 cm. Signováno vpravo dole O. Coufal 2011. Rám.

o autorovi: Narodil se v Pelhřimově v roce 1979.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 31 000 Kč.

32675. Zátiší do krajiny
Dražba ukončena:30.05.2019 20:46:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:31 000 Kč