Ondřej  Coufal - Za vodou

Olej na plátně fixovaném na sololitu, 69x60 cm. Signováno vpravo dole O. Coufal 18. Rámováno.

Nejdelší strana: 76 cm

o autorovi: Narodil se v Pelhřimově v roce 1979.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 31 000 Kč.

79045. Za vodou
Dražba ukončena:30.06.2022 20:36:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 800 Kč