Ondřej  Coufal - Únik

Olej na plátně fixovaný na sololitu, 71x92 cm. Signováno vpravo dole O. Coufal 2007. Rám.

o autorovi: Narodil se v Pelhřimově v roce 1979.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 31 000 Kč.

38008. Únik
Dražba ukončena:27.11.2019 22:20:09
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč