Ondřej  Coufal - Sedící akt

Olej na plátně fixovaném na sololitu, 70x55 cm. Signováno vlevo dole O. Coufal 2020. Rámováno.

Nejdelší strana: 80 cm

o autorovi: Narodil se v Pelhřimově v roce 1979.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 31 000 Kč.

87881. Sedící akt
Dražba ukončena:15.12.2022 21:47:11
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 400 Kč