Ondřej  Coufal - Říše zvířat

Olej na plátně fixovaném na desce, 61x63 cm. Signováno vpravo dole O. Coufal 13. Rámováno.

o autorovi: Narodil se v Pelhřimově v roce 1979.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 31 000 Kč.

86262. Říše zvířat
Dražba ukončena:30.11.2022 20:42:13
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 500 Kč