Ondřej Coufal

58409. Poletuchy

popis: Olej na plátně fixovaný na sololitu, 91x75 cm. Signováno vlevo dole O. Coufal 2020. Rámováno.

o autorovi: Narodil se v Pelhřimově v roce 1979.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 31 000 Kč.

zbývá: 8 dnů, 3 hodin

konec dražby: 28.04.2021 19:13:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 3 000 Kč