Ondřej  Coufal - Pokušitel

Olej na sololitu, 65x60 cm. Signováno vlevo dole O. Coufal 2005. Rámováno.

o autorovi: Narodil se v Pelhřimově v roce 1979.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 31 000 Kč.

59872. Pokušitel
Dražba ukončena:26.05.2021 21:20:43
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč