Ondřej  Coufal - Pán přístavu

Olej na plátně fixovaný na sololitu, 61x64 cm. Signováno vlevo dole O. Coufal 2009. Rám.

o autorovi: Narodil se v Pelhřimově v roce 1979.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 31 000 Kč.

37991. Pán přístavu
Dražba ukončena:27.11.2019 21:37:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč