Ondřej  Coufal - Nevěsta

Olej na plátně, 80x60 cm. Signováno vpravo dole O. Coufal 23. Rámováno.

Nejdelší strana: 83 cm

o autorovi: Narodil se v Pelhřimově v roce 1979.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 31 000 Kč.

115685. Nevěsta
Zbývá:12 dnů, 18 hodin
Konec dražby:30.05.2024 20:38:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 400 Kč