Ondřej  Coufal - Neposlušný plamen

Olej na plátně fixovaný na sololitu, 70x60 cm. Signováno vpravo dole O. Coufal 16. Rámováno.

o autorovi: Narodil se v Pelhřimově v roce 1979.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 31 000 Kč.

52946. Neposlušný plamen
Dražba ukončena:26.11.2020 19:51:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč