Ondřej  Coufal - Maškary II.

Olej na sololitu, 39x30 cm. Signováno vpravo dole O. Coufal 2005. Rámováno.

o autorovi: Narodil se v Pelhřimově v roce 1979.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 31 000 Kč.

78842. Maškary II.
Dražba ukončena:29.06.2022 20:22:56
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 400 Kč