Ondřej  Coufal - Kejklíř

Olej na překližce, 48x38 cm. Signováno vlevo dole O. Coufal 98. Rámováno.

o autorovi: Narodil se v Pelhřimově v roce 1979.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 31 000 Kč.

58689. Kejklíř
Dražba ukončena:29.04.2021 20:26:11
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč