Ondřej Coufal

60869. Dvě ženy

popis: Olej na plátně fixovaný na sololitu, 76x90 cm. Signováno vlevo dole O. Coufal 20. Rámováno.

o autorovi: Narodil se v Pelhřimově v roce 1979.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 31 000 Kč.

dražba ukončena: 30.06.2021 22:27:45

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 8 000 Kč