Ondřej  Coufal - Červený kůň

Olej na plátně fixovaném na sololitu, 67x88 cm. Signováno vpravo dole O. Coufal 2012. Rám.

o autorovi: Narodil se v Pelhřimově v roce 1979.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 31 000 Kč.

29575. Červený kůň
Dražba ukončena:27.03.2019 20:21:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:13 000 Kč