Ondřej  Coufal - Benátčanka

Olej na kartonu, 46x24 cm. Signováno vlevo dole O. Coufal. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: Narodil se v Pelhřimově v roce 1979.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 31 000 Kč.

300699. Benátčanka
Dražba ukončena:10.09.2019 20:33:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 900 Kč