Ondřej  Coufal - Annare

Olej na plátně fixovaném na sololitu, 68x55 cm, signováno vpravo dole O. Coufal 2012, rám.

o autorovi: Narodil se v Pelhřimově v roce 1979.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 31 000 Kč.

17421. Annare
Dražba ukončena:29.03.2018 18:37:46
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 300 Kč