Ondráček - Ležící akt

Olej na plátně, 80x110 cm, signováno vpravo dole Ondráček 78, rám.

Pozn.: Rám poškozen.

9011. Ležící akt
Dražba ukončena:30.03.2017 21:14:35
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:9 000 Kč