monogram OM - #98 Ecce enim hoc momento

Olej na plátně, 70x50 cm Signováno vpravo dole MO 98. Nerámováno.

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru umělce. Vzdadu autorský přípis, součástí certifikát.

Nejdelší strana: 70 cm

o autorovi: 1974
„OM“ není náhodná zkratka, jde nejen o iniciály skutečného jména, ale také o součást autorova života. Žije v Praze. Svůj život zasvětil studiu známých i netradičních směrů v náboženství, zajímá se o symboly a znaky a dění ve světě rozebírá z nestandardního pohledu. Má hluboké znalosti o neoficiálních verzích různých událostí. Ke štětci se dostal poměrně nedávno, do té doby radil slavným umělcům (realistům, symbolistům a surrealisttům) s jednotlivými prvky i celými díly a na oplátku dostával lekce uměleckých dovedností. Preferuje komunikaci s úzkým okruhem přátel, stejně smýšlejících lidí a obdivovatelů.
Uvědomil si konečnost všeho kolem nás a hodnotu všeho, co má přísně omezené množství, na základě několika „okultních“ věd, rozhodl se vytvořit sbírku obrazů, která bude jistě konečná i za jeho života, a bude mít 99 děl a číslování bude v sestupném pořadí k 1 (a toto dílo bude poslední). Všechny obrazy budou doslova prošpikované hádankami, hlavolamy a tajemstvími a ponesou obrovské množství skrytých informací.

certifikát
114451. #98 Ecce enim hoc momento
Zbývá:10 dnů, 3 hodin
Konec dražby:25.04.2024 20:38:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:4 400 Kč