O.M. Brož - Jihočeský motiv I.

Olej na sololitu, 48x65 cm. Signováno vpravo dole O. M. Brož. Rámováno.

Nejdelší strana: 79 cm

o autorovi: 1908 - 1995
Studoval soukromě u J. Pavelka a A. Bouse, poté ČVUT a VŠUP u E. Weidlicha. Věnoval se malbě a grafice

99533. Jihočeský motiv I.
Dražba ukončena:23.07.2023 20:45:49
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč