Olej na sololitu, 48x65 cm. Signováno vpravo dole O. M. Brož. Rámováno.
Nejdelší strana: 79 cm
o autorovi: 1908 - 1995
Studoval soukromě u J. Pavelka a A. Bouse, poté ČVUT a VŠUP u E. Weidlicha. Věnoval se malbě a grafice