O.M. Brož - Jihočeské návrší

Akvarel, 50x70 cm. Signováno vlevo dole O.M. Brož. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Vzadu autorský štítek.

o autorovi: 1908 - 1995
Studoval soukromě u J. Pavelka a A. Bouse, poté ČVUT a VŠUP u E. Weidlicha. Věnoval se malbě a grafice

28224. Jihočeské návrší
Dražba ukončena:13.03.2019 19:32:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč