Akvarel, 50x70 cm. Signováno vlevo dole O.M. Brož. Rám, sklo. Pozn.: Rám mírně poškozen. Vzadu autorský štítek.
o autorovi: 1908 - 1995 Studoval soukromě u J. Pavelka a A. Bouse, poté ČVUT a VŠUP u E. Weidlicha. Věnoval se malbě a grafice