Olga Umlaufová - Praha - Hradčany

Olej na plátně, 60x70 cm. Signováno vpravo dole O. Umlaufová 87. Rámováno.

Nejdelší strana: 80 cm

o autorovi: 1930 - 1979
Česká malířka, grafička, keramička, částečně i sklářská a textilní výtvarnice. Výtvarná studia Jablonec nad Nisou a v Praze. Působila v Plzni do r. 1969, poté v Praze. Byla členkou TSMR při SČVU v Plzni. Autorka realizací v architektuře. Velké množství výstav. Zastoupena ve sbírkách Středočeské galerie a v USA. Jejím manželem byl malíř Jiří Novák (1925 - 1994).

128370. Praha - Hradčany
Dražba ukončena:10.11.2024 21:33:48
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 200 Kč