Tempera na plátně, 70x100 cm. Signováno vpravo dole O. Mandelová 75. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1928 Slovenská malířka, dcera malíře Jiřího Mandela st. Studovala na AVU v Praze. Členka SČSVU v Praze.