Olga Kotíková

24906. Městské zákoutí

popis: Olej na plátně, 35x25 cm. Signováno vpravo dole O. Kotíková. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Dílo pochází přímo z rodiny autorky.

dražba ukončena: 28.11.2018 18:33:07

vyvolávací cena: 700 Kč

vydraženo za: 700 Kč

700 Kč 28.11.2018 18:28:07 3167