Olga Kotíková

24885. Kytice modrých květů

popis: Olej na plátně, 43x34 cm. Signováno vpravo dole O. Kotíková 49. Rám.

Pozn.: Rám poškozen. Dílo pochází přímo z rodiny autorky.

dražba ukončena: 28.11.2018 18:08:00

vyvolávací cena: 700 Kč

vydraženo za: 700 Kč

700 Kč limit (23.11.2018 17:37:44) 4285