Olej na plátně, 49x45 cm. Signováno vpravo dole Fialka. Ol. Nerámováno.
Nejdelší strana: 49 cm
o autorovi: 1848 – 1930 Rakouskouherská malířka a matka umělecké rodiny Ferenczyů.