Olga Károlyné Ferenczy-Fialka - Kutná Hora

Olej na plátně, 49x45 cm. Signováno vpravo dole Fialka. Ol. Nerámováno.

Nejdelší strana: 49 cm

o autorovi: 1848 – 1930
Rakouskouherská malířka a matka umělecké rodiny Ferenczyů.

129275. Kutná Hora
Dražba ukončena:17.11.2024 22:04:29
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 400 Kč