Olga Čechová - Píseň písní

10 barevných litografií, 37x27 cm uloženo v papírových deskách 47x34 cm. Signováno vpravo dole Olga Čechová 74.

Pozn.: Desky mírně poškozeny.

o autorovi: 1925 – 2010
Grafička, malířka, ilustrátorka. Studovala na Škole uměleckých řemesel v Brně u profesorů Rosmana a Dillingera, na VŠUP v Praze u K. Svolinského a A. Strnadela. Ve druhé polovině 60. let se včlenila do proudu Nové figurace. Byla autorkou grafických cyklů na téma vlastního vidění světa výtvarnou řečí znaků a symbolů. V ilustraci dětské knihy dosáhla světové proslulosti. Věnovala se i volné malbě a grafice, kresbě, dřevorytu a kreslenému filmu. Byla členkou skupiny Trasa, členkou UVU Praha, SČUG Hollar.

24409. Píseň písní
Dražba ukončena:14.11.2018 21:56:27
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:800 Kč

800 Kč limit (14.11.2018 21:51:27) 2248
700 Kč 25.10.2018 8:05:17 2467