Olej na kartonu, 27x33 cm. Signováno vpravo dole Beráková Olga 1955. Rámováno.
Nejdelší strana: 46 cm
o autorovi: 1908 - 1996
Narodila se v Jihlavě. Studovala v Praze na UMPRUM a AVU u prof. Obrovského a Švabinského. Věnovala se figurální i krajinné malbě a zátiším.