Olga Beráková - Pohled z okna

Olej na plátně, 100x66 cm. Signováno vlevo dole O. Beráková 40. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1908 - 1996
Narodila se v Jihlavě. Studovala v Praze na UMPRUM a AVU u prof. Obrovského a Švabinského. Věnovala se figurální i krajinné malbě a zátiším.

31202. Pohled z okna
Dražba ukončena:25.04.2019 19:35:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:800 Kč

800 Kč 25.04.2019 0:33:56 5355