Olej na plátně, 90x73 cm. Signováno vpravo dole Olga Beráková (špatně čitelné). Bez rámu.
o autorovi: 1908 - 1996
Narodila se v Jihlavě. Studovala v Praze na UMPRUM a AVU u prof. Obrovského a Švabinského. Věnovala se figurální i krajinné malbě a zátiším.