Olga Beráková - Podzimní kytice ve džbánu

Olej na plátně, 90x73 cm. Signováno vpravo dole Olga Beráková (špatně čitelné). Bez rámu.

o autorovi: 1908 - 1996
Narodila se v Jihlavě. Studovala v Praze na UMPRUM a AVU u prof. Obrovského a Švabinského. Věnovala se figurální i krajinné malbě a zátiším.

16834. Podzimní kytice ve džbánu
Dražba ukončena:01.03.2018 19:23:13
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:2 200 Kč