Olej na kartonu, 47x56 cm. Signováno vlevo dole Olga Beráková. Rám, pasparta.
Nejdelší strana: 88 cm
o autorovi: 1908 - 1996
Narodila se v Jihlavě. Studovala v Praze na UMPRUM a AVU u prof. Obrovského a Švabinského. Věnovala se figurální i krajinné malbě a zátiším.