Olga Mandelová - Muškáty

Olej na kartonu, 50x35 cm, signováno vpravo dole Mandelová, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

4543. Muškáty
Dražba ukončena:25.05.2016 19:12:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:2 600 Kč