Oldřich Zezula - Zátiší s kaprem

Kombinovaná technika, 44x56 cm. Signováno vpravo dole Zezula 34. Rám, sklo.

Stav: Rám poškozen.

o autorovi: 1907, Rataje u Kroměříže - 1980

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 11 000 Kč

306555. Zátiší s kaprem
Dražba ukončena:08.11.2020 20:01:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč