Oldřich Zezula - Slunečnice

Olej na kartonu, 20x60 cm. Signováno vlevo dole Oldřich Zezula 70. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Dílo pochází z majetku rodiny autora.

o autorovi: 1907, Rataje u Kroměříže - 1980

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 11 000 Kč

84606. Slunečnice
Dražba ukončena:25.09.2022 20:08:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 000 Kč

1 000 Kč 23.09.2022 2:05:17 4830