Oldřich Zezula - Samota v zimní krajině

Olej na kartonu, 26x35 cm. Signováno vlevo dole Zezula. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Vzadu štítek s věnováním od autora.

Nejdelší strana: 47 cm

o autorovi: 1907, Rataje u Kroměříže - 1980

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 11 000 Kč

108976. Samota v zimní krajině
Dražba ukončena:10.01.2024 22:55:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 900 Kč