Oldřich Zezula - Potok u stráně

Olej na kartonu, 39x50 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1907, Rataje u Kroměříže - 1980

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 11 000 Kč

69708. Potok u stráně
Dražba ukončena:28.11.2021 21:16:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 000 Kč