Oldřich Zezula - Portrét chlapce

Olej na překližce, 30x20 cm. Signováno vpravo dole Oldřich Zezula 46. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1907, Rataje u Kroměříže - 1980

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 11 000 Kč

61786. Portrét chlapce
Dražba ukončena:04.07.2021 20:57:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč