Oldřich Zezula - Náměstí

Olej na kartonu, 37x54cm. Signováno vpravo dole Oldřich Zezula. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 70 cm

o autorovi: 1907, Rataje u Kroměříže - 1980

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 11 000 Kč

87432. Náměstí
Dražba ukončena:04.12.2022 21:09:07
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 200 Kč