Oldřich Zezula - Mlžný den v Praze

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 25x70 cm. Signováno vpravo dole Oldřich Zezula 79. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1907, Rataje u Kroměříže - 1980

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 11 000 Kč

74929. Mlžný den v Praze
Dražba ukončena:27.03.2022 20:26:22
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 200 Kč