Nejdelší strana: 75 cm
Olej na plátně fixovaném na kartonu, 25x70 cm. Signováno vpravo dole Ol. Zezula 73. Rám.
Pozn.: Dílo pochází z majetku rodiny autora.
o autorovi: 1907, Rataje u Kroměříže - 1980
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 11 000 Kč