Oldřich Zezula - Luhačovická přehrada

Nejdelší strana: 75 cm

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 25x70 cm. Signováno vpravo dole Ol. Zezula 73. Rám.

Pozn.: Dílo pochází z majetku rodiny autora.

o autorovi: 1907, Rataje u Kroměříže - 1980

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 11 000 Kč

86247. Luhačovická přehrada
Dražba ukončena:30.11.2022 20:08:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 700 Kč