Oldřich Zezula - Kvítí v malovaném džbánku

Olej na plátně, 55x39 cm. Signováno vlevo dole Oldřich Zezula. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1907, Rataje u Kroměříže - 1980

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 11 000 Kč

300653. Kvítí v malovaném džbánku
Dražba ukončena:08.09.2019 20:20:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 800 Kč