Oldřich Zezula - Karlovy Vary - Lázeňské náměstí

Olej na plátně, 30x70 cm. Signováno vpravo dole Oldřich Zezula. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1907, Rataje u Kroměříže - 1980

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 11 000 Kč

301878. Karlovy Vary - Lázeňské náměstí
Dražba ukončena:03.11.2019 20:02:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:4 300 Kč