Oldřich Zezula - Jeseník, Priessnitzovo sanatorium

Olej na plátně, 51x67 cm. Signováno vpravo dole Oldřich Zezula 60. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1907, Rataje u Kroměříže - 1980

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 11 000 Kč

27203. Jeseník, Priessnitzovo sanatorium
Dražba ukončena:30.01.2019 21:43:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:11 000 Kč