Oldřich Zezula - Dřevité pivoňky

Olej na plátně, 65x50 cm. Signováno vpravo dole Zezula. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 80 cm

o autorovi: 1907, Rataje u Kroměříže - 1980

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 11 000 Kč

98898. Dřevité pivoňky
Dražba ukončena:16.07.2023 20:42:37
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 100 Kč