Oldřich Zezula - U Kameniček na Vysočině

Olej na plátně, 24x30 cm, signováno vpravo dole Zezula 57, rám.

1907, Rataje u Kroměříže - 1980

4370. U Kameniček na Vysočině
Dražba ukončena:31.03.2016 18:46:03
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 000 Kč