Oldřich Vlach - Žně v plném proudu

Olej na plátně, 75x105 cm. Signováno vpravo dole O.Vlach. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1886 - 1958

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 16.000 Kč.

68824. Žně v plném proudu
Dražba ukončena:25.11.2021 20:41:26
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč